Přeskočit na obsah

Pokladní systémy

  • od

Nabízíme dodání počítačových pokladních systémů pro restaurace, obchody a půjčovny. Pro hotely nabízíme také hotelový systém. Naše systémy jsou neustále vyvíjeny a nabízíme svým uživatelům komfort a variabilitu.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individ uálně a snažíme se nakonfigurovat pokladní systém tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebovám Vašeho provozu.

Náš software splňuje zákonem schválené požadavky pro elektronickou evidenci tržeb (EET).

  • Pokladní systémy – způsob dodání

Pokladní systém lze zaslat na dobírku nebo provést instalaci přímo u zákazníka. Pokud přijedete za námi, nainstalujeme pokladní systém na Váš počítač a krátce Vás zaškolíme – to vše zdarma.

  • Pokladní systémy – související služby

Pokladní systémy můžete zakoupit „jen tak“, bez jakýchkoli dalších poplatků a služeb. Nasazení pokladního systému ovšem podstatně zrychlíte a zjednodušíte, pokud využijete naší nabídky služeb – příprava ceníků, instalace na místě, konfigurace, školení personálu. V den instalace pak lze zahájit ostrý provoz. Pokud přecházíte z jiného programu, je možné si objednat převod dat (např. ceníku zboží).

  • Pokladní systémy – kompletní dodávka

Pokladní systém dodáme i s odpovídajícím počítačovým vybavením a montáží počítačové sítě.

  • Pokladní systémy – požadavky na hardware

Minimální konfigurace počítače: procesor s frekvencí 1,5GHz, 2GB RAM
Doporučený operační systém: Windows XP a vyšší

  • Pokladní systémy – uživatelská podpora

Uživatelům je poskytována telefonická a e-mailová podpora (konzultace) a nové verze zdarma po dobu 1 roku od zakoupení pokladního systému. Po uplynutí 1 roku dostanou uživatelé nabídku předplatit si podporu (včetně nových verzí) na další období za cenu, která závisí na typu licence. Placená podpora je nepovinná – každý uživatel se může rozhodnout, zda o ni zájem má či nikoli.

Nepožadujeme podpis žádné povinné servisní smlouvy. Veškeré zásahy a problémy se software a s jeho konfigurací lze řešit po telefonu a prostřednictvím internetu. Servis je tedy rychlý a levný (obvykle zdarma).

  • Pokladní systémy – nákup na splátky

Pokladní systém je možné koupit na splátky bez navýšení.

Podrobnsti – pokladní systémy na splátky

  • Pokladní systémy – slevy při přechodu z jiného software

Pokud používáte program od jiného výrobce, a rozhodnete se ho nahradit naším, poskytneme Vám slevu 10%. Podrobnější info na vyžádání.

  • Pokladní systémy – slevy pro prodejce

Poskytujeme slevy pro prodejce IT a provize za zprostředkování nebo doporučení. Podmínky na vyžádání.