Přeskočit na obsah

Sobotní práce, aneb komu se nelení, tomu se elektrika.

  • od

Tak už se nám to chýlí pomalu ke konci. Dnes jsme začali s kompletací pátého patra. Tento projekt je zajímavý tím, že se jedná o přestavbu učeben na bytové jednotky. I když nás čeká ještě hodně práce, tak dnes jsme si zažili třešničku na dortu. Doby projektování tras a popisování natažených kabelů už pominul.

Rozvody jsou převážně taženy volně v sádrokartonových příčkách s dvojitým záklopem. Rozvody jsou vybaveny svodičem přepětí a proudovými chrániči.

Vyvázat rozvaděč, zacvaknutím víčka a první byt z třicetičtyř je hotový.

Zásuvky si zákazník vybral šedivé, barevně sladěné se zárubněmi.


Fatal error: Uncaught Error: Class 'WPCF7_ContactForm' not found in /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php:1195 Stack trace: #0 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/class-wp-hook.php(324): cf7_sendpdf->wpcf7_add_footer('') #1 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #3 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/general-template.php(3068): do_action('wp_footer') #4 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/themes/neve/footer.php(65): wp_footer() #5 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/template.php(790): require_once('/var/www/client...') #6 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/template.php(725): load_template('/var/www/client...', true, Array) #7 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /var/www/clie in /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php on line 1195