Přeskočit na obsah

Podpora

Vzdálené připojení technika k vašemu počítači:

Začneme odkazem ke stažení:

Stažený software si uložte naoříklad na plochu pro pozdější použití nebo ho spusťte.

Přečtěte si a přijměte podmínky.

Zavolejte nám, aktuální informace a telefonní čísla naleznete v sekci:


Potíže a řešení:

Příčina: Objeví se mi toto upozornění:

Řešení: Vypněte již spuštěnou verzi programu TeamViewer. V pravo dole v systémové liště máte šipku nahoru, klikněte na ni a najděte modrou ikonu dle obrázku. Na tu klikněte PRAVÝM tlačítkem myši a dejte „Ukončit program TeamViewer“ a znovu spusťte náš stažený software. Nevíte-li si rady, pokračujte od začátku.


Příčina: Nenapíše se mi ID dle obrázku

Řešení: Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte připojení. Zkuste v prohlížeči otevřít www.seznam.cz. Pokud se nenačte, je potřeba nejdříve zprovoznit internet, bez něj se nepřipojíme k Vám. Pokud internet funguje (seznam se zobrazí) je problém pravděpodobně v antivirovém programu (firewallu). Povolte připojení TeamVieweru v nastavení antivirového programu.


Fatal error: Uncaught Error: Class 'WPCF7_ContactForm' not found in /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php:1195 Stack trace: #0 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/class-wp-hook.php(324): cf7_sendpdf->wpcf7_add_footer('') #1 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #3 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/general-template.php(3068): do_action('wp_footer') #4 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/themes/neve/footer.php(65): wp_footer() #5 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/template.php(790): require_once('/var/www/client...') #6 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/template.php(725): load_template('/var/www/client...', true, Array) #7 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /var/www/clie in /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php on line 1195