Přeskočit na obsah

Kamerové systémy

  • od

V naší nabídce také naleznete kamerové bezpečnostní systémy, které jsou velmi oblíbeným doplňkem elektronického zabazpečovacího systému. Rozšiřují totiž jeho možnosti o identifikaci pachatele a o pořízení následných důkazů o trestné činnosti. Ve veřejně přístupných objektech a v exteriéru mají navíc kamerové bezpečnostní systémy preventivní odstrašující funkci na případné recidivisty.

Účinnost kamerového systému je dána zejména vhodným výběrem těch správných komponent a jejich vhodnou instalací tak, aby následné záběry měli vypovídající hodnotu pro identifikaci pachatele a mohly být použity jako důkazový materiál.

Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili několik postupů, jak si správně vybrat kamerový systém a na co si dát pozor. Doporučujeme si tyto články projít dříve, než investujete do nevhodného kamerového systému své peníze.


Fatal error: Uncaught Error: Class 'WPCF7_ContactForm' not found in /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php:1195 Stack trace: #0 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/class-wp-hook.php(324): cf7_sendpdf->wpcf7_add_footer('') #1 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #3 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/general-template.php(3068): do_action('wp_footer') #4 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/themes/neve/footer.php(65): wp_footer() #5 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/template.php(790): require_once('/var/www/client...') #6 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/template.php(725): load_template('/var/www/client...', true, Array) #7 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /var/www/clie in /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php on line 1195