Přeskočit na obsah

Rekonstrukce starého analogového kamerového systému

  • od

Starý analogový systém není třeba kompletně likvidovat a měnit kabelové vedení. V případě, že původní analogový systém byl rozveden kabeláží UTP, je velmi pravděpodobné, že kabeláž typu Cat5E a lepší lze použít i pro nový kamerový systém.

Zde je uveden příklad analogového kamerového systému, který jsme zákazníkovi uvedli z tohoto stavu za částečného použití původní kabeláže typu UTP Cat5E a doplnění UTP Cat6 do stavu digitálního kamerového systému vysoké úrovně rozlišení 5Mpix a profesionálního záznamového zařízení, které dokáže nahrávat až 64 kamer.

Veškeré realizace projektů provádíme do RACK skříní 19″ nebo 10″ dle rozsahu. Tím je zaručena maximální kvalita a zároveň zabezpečení kamerového systému. Strukturovaná kabeláž je rozváděna v lištách nebo zasekaná do zdiva.

Nastavení a umístění kamer respektuje zákon č. 101/2000 Sb. Pokud kamera pouze snímá sledovaný prostor, aniž by současně byly vyhotovovány záznamy pořizovaných záběrů, nejedná se o zpracování osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb.

Pro bytové domy pak platí Stanovisko č. 1/2016 – Umístění kamerových systémů v bytových domech.