Přeskočit na obsah

Rekonstrukce starého analogového kamerového systému

  • od

Starý analogový systém není třeba kompletně likvidovat a měnit kabelové vedení. V případě, že původní analogový systém byl rozveden kabeláží UTP, je velmi pravděpodobné, že kabeláž typu Cat5E a lepší lze použít i pro nový kamerový systém.

Zde je uveden příklad analogového kamerového systému, který jsme zákazníkovi uvedli z tohoto stavu za částečného použití původní kabeláže typu UTP Cat5E a doplnění UTP Cat6 do stavu digitálního kamerového systému vysoké úrovně rozlišení 5Mpix a profesionálního záznamového zařízení, které dokáže nahrávat až 64 kamer.

Veškeré realizace projektů provádíme do RACK skříní 19″ nebo 10″ dle rozsahu. Tím je zaručena maximální kvalita a zároveň zabezpečení kamerového systému. Strukturovaná kabeláž je rozváděna v lištách nebo zasekaná do zdiva.

Nastavení a umístění kamer respektuje zákon č. 101/2000 Sb. Pokud kamera pouze snímá sledovaný prostor, aniž by současně byly vyhotovovány záznamy pořizovaných záběrů, nejedná se o zpracování osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb.

Pro bytové domy pak platí Stanovisko č. 1/2016 – Umístění kamerových systémů v bytových domech.


Fatal error: Uncaught Error: Class 'WPCF7_ContactForm' not found in /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php:1195 Stack trace: #0 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/class-wp-hook.php(324): cf7_sendpdf->wpcf7_add_footer('') #1 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #3 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/general-template.php(3068): do_action('wp_footer') #4 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/themes/neve/footer.php(65): wp_footer() #5 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/template.php(790): require_once('/var/www/client...') #6 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/template.php(725): load_template('/var/www/client...', true, Array) #7 /var/www/clients/client1/web5/web/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /var/www/clie in /var/www/clients/client1/web5/web/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php on line 1195